************************************************************************CO NÁS ČEKÁ V MĚSÍCI ČERVENCI 2019?

  • V úterý, 2. 7. 2019 od 10:00 hodin nás svým zpěvem a hrou na harmoniku potěší VIOLA OLOMOUC, která již tradičně zavítá mezi nás.

  • Ve středu 3. 7. 2019 pořádají zaměstnanci kuchyně MLÉČNÝ BAR. Už se nám všem sbíhají sliny!!! Bar otevírá v 10:00 hodin na naší zahradě.

  • Trénování paměti proběhne v pondělí 8. 7. a 22. 7. 2019 vždy v 10:30 hodin. Společně si procvičíme mozkové závity a snad se i dobře pobavíme.

Plánujeme spoustu dalších akcí, při kterých chceme využít krásného počasí a nápadů našich zaměstnanců. Těšíme se např. na procházky, povídání, filmový klub, práci na zahrádce, posezení s klienty, sběr rybízu a jiných plodin z naší krásné zahrady.... Drže nám palce, ať se vše vydaří :-) 


                             Na všech akcích bude pořizována fotodokumentace.
************************************************************************************************************************************************************


2. 1. 2017

V měsíci prosinci 2016 byla v rámci zkvalitňování služeb v našem zařízení realizována instalace schodišťové sedačky, která bude sloužit pro dopravu osob v rámci jednotlivých podlaží budovy. Sedačku mohou využívat klienti našeho zařízení i jejich návštěvy.

Instalace schodišťové sedačky byla zrealizována za výrazné finanční podpory Moravskoslezského kraje.

**********************************************************************************************NABÍZÍME VYPŮJČENÍ KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK:


•mechanické invalidní vozíky - 100,- Kč/měsíc

•čtyřkolová chodítka - 100,- Kč/měsíc

•francouzské berle - 30,- Kč/měsíc

•toaletní křesla - 100,- Kč/měsíc


V případě zájmu kontaktujte sociální pracovnici na tel. čísle 553 797 082


**********************************************************************************************