CO NÁS ČEKÁ V MĚSÍCI ZÁŘÍ 2019?

  • Ve středu, 4. 9. 2019 pojedeme na výlet!!! Den strávíme na Slezské Hartě a v Bruntále.

  • Pondělky 9., 16. a 30. 9. budou patřit TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI s paní Matějkovou. Už nyní jsme zvědaví, jaké zajímavé kvízy a otázky si pro nás připravila. Začínáme vždy v 10:30 hodin.

  • Na pátek 13. 9. 2019 chystáme posezení s klienty na téma "HURÁ DO ŠKOLY". Program začíná v 10:00 hodin.

  • V pátek 20. 9. 2019 proběhne od 9:00 do 18:00 hodin DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Tento den nám zpříjemní dopolední i odpolední kulturní program. Občerstvení zajištěno. Přijďte nás podpořit a podívat se, jak se máme :-)

Mezi další akce, které plánujeme patří ZOOTERAPIE, FILMOVÝ KLUB, PROCHÁZKY, TVOŘENÍ, ZPRACOVÁNÍ OVOCE.... Drže nám palce, ať se vše vydaří :-) 


                             Na všech akcích bude pořizována fotodokumentace.
***********************************************************************************

1. 8. 2019

V měsíci červnu 2019 byla v rámci zkvalitňování služeb v našem zařízení realizována přístavba venkovní plošiny, která slouží pro snadnější dopravu osob do prostor zahrady a okolí budovy našeho Domova. Plošinu mohou využívat klienti našeho zařízení i jejich návštěvy.

Přístavba venkovní plošiny byla zrealizována za výrazné finanční podpory Moravskoslezského kraje.**************************************************************


2. 1. 2017

V měsíci prosinci 2016 byla v rámci zkvalitňování služeb v našem zařízení realizována instalace schodišťové sedačky, která bude sloužit pro dopravu osob v rámci jednotlivých podlaží budovy. Sedačku mohou využívat klienti našeho zařízení i jejich návštěvy.

Instalace schodišťové sedačky byla zrealizována za výrazné finanční podpory Moravskoslezského kraje.

**********************************************************************************************NABÍZÍME VYPŮJČENÍ KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK:


•mechanické invalidní vozíky - 100,- Kč/měsíc

•čtyřkolová chodítka - 100,- Kč/měsíc

•francouzské berle - 30,- Kč/měsíc

•toaletní křesla - 100,- Kč/měsíc


V případě zájmu kontaktujte sociální pracovnici na tel. čísle 553 797 082


**********************************************************************************************